Personel – lekarze okuliści

lek Mirella Jaksz – specjalista chorób oczu
kierownik NZOZ MACULA – Jest absolwentką Śląskiej Akademii Medycznej w Zabrzu. Jako lekarz okulista przez kilkanaście lat praktyczne doświadczenie zdobywała w Oddziale Klinicznym Okulistyki Śląskiej Akademii Medycznej w Bytomiu oraz  Klinice Okulistyki w Katowicach ul. Ceglana. Od 2007 roku pracuje w oddziale okulistyki szpitala specjalistycznego nr 1 w Bytomiu jako starszy asystent.Od lat uczestniczy w wielu szkoleniach zawodowych, które poświęcone są najnowocześniejszym technikom diagnostycznym. Aktywny Członek Polskiego Towarzystwa Okulistycznego (PTO).Tytuł specjalisty w dziedzinie okulistyki uzyskała w 2007 roku. Stale podnosi swoje kwalifikacje zawodowe na kursach i szkoleniach.
 
lek. Izabella Mikosińska – specjalista chorób oczu
Specjalista chorób oczu II stopnia. Ukończyła Śląską Akademię Medyczną w Katowicach. Od 1995r. pracowała w Klinice Okulistyki, obecnie na Oddziale Okulistyki Szpitala Specjalistycznego Nr 1 w Bytomiu na stanowisku starszego asystenta. Zajmuje się, oprócz wszechstronnej diagnostyki i leczenia chorób oczu, chirurgią plastyczną powiek. Zdobyła kwalifikacje potwierdzone certyfikatami oraz doświadczenie w inwazyjnych i nieinwazyjnych zabiegach naprawiających niedoskonałości i upiększających okolicę oczu i skórę twarzy – czyli medycynie estetycznej, zarówno profilaktycznej jak i przeciwstarzeniowej.
 
 
 
 lek. Katarzyna WOJCIESZKIEWICZ-HACUŚ
lekarz okulista
Absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Staż specjalizacyjny z zakresu okulistyki odbywała w Wojewódzkim Szpitalu w Tychach oraz w nagrodzonym Laurem Pacjenta Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym im. prof. Gibińskiego w Katowicach.  Swoje kompetencje zawodowe zdobywała pod okiem specjalistów z Europy, współpracując m.in. z Uniwersytetem Medycznym w Bordeaux oraz w Nicei. Mając na wadze dobro Pacjentów wciąż rozwija swoją wiedzę, uczestnicząc w kursach i szkoleniach medycznych z zakresu okulistyki. Cierpliwa, wyrozumiała, empatyczna. Niezwykle ceniona i lubiana przez pacjentów.

 

Komentarze są wyłączone.